مشاوره و سفارش

انواع گوجه فرنگی

محتوای گوجه حدود 95٪ آب بوده و 5٪ باقیمانده را کربوهیدرات و فیبر تشکیل می دهد. گوجه ها حاوی مقدار خوبی ویتامین های آ، ث، کا و خانواده ویتامین های ب است. مواد معدنی همچون پتاسیم، منگنز، منیزیم، مس و فسفر در گوجه فرنگی نیز وجود دارند. این گیاه حاوی فیبر و پروتئین و مقداری ترکیبات ارگانیک مانند لیکوپن است که به شدت برای سلامتی ما مفید می باشد.

انواع رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی، همانطور که از نامش پیداست، در اصل از اجزای آشپزی ایرانی نبوده است، ولی رنگ و طعم قوی این خمیر قرمز و نسبتا ترش‌مزه، باعث شده که در بسیاری از آشپزخانه‌ها از آن به جای زعفران و زردچوبه و بسیاری از چاشنی‌های خورش ایرانی استفاده شود. در ادامه مطلب، طرز تهیه رب گوجه را خواهید خواند.

انواع پودر گوجه فرنگی

پودر گوجه فرنگی را می‌توان برای تهیه‌ی انواغ غذاهایی که در آن‌ها از رب گوجه فرنگی استفاده می‌شود، به کار برد. از این پور می‌توان در تهیه‌ی سس کچاپ، چاشنی‌های غذایی، سوپ‌های آماده و غذاهای رژیمی استفاده کرد. پودر گوجه فرنگی تمام خواص گوجه‌ی تازه را دارد.

152c9201f457e167bc7d34231d0019e0.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گوجه گوجه فرنگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
رب گوجه فرنگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر گوجه فرنگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

این مجموعه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع گوجه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر این مجموعه

نام مدیر

Call Now Buttonتماس بگیرید