این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات گوجه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید گوجه فرنگی صادراتی درجه یک

بازار گوجه ایران یکی از مراکز خرید و فروش گوجه فرنگی صادراتی درجه یک در کشور می باشد . انواع محصولات باغی و گلخانه ای عرضه شده است .

علف های هرز در گلخانه :

برای کنترل از علف های هرز داخل گلخانه راه های مختلفی وجود دارد که هر کدام اهمیت خاص خود را دارد . از جمله ضد عفونی خاک قبل از کاشت با استفاده از بخار آب داغ و یا روش انرژی خورشیدی با کود حیوانی که قبلا به آن اشاره گردید .
استفاده از مالچ های پلی اتیلن خاک پوش روی بستر در حین رشد بوته اصلی عوامل مهمی در کنترل علف های هرز می باشند . با اعمال صحیح مدیریت تولید و بهره گیری مناسب از منابع آب ، خاک ، سرمایه نیروی انسانی و نهاد ها می توان نه تنها نسبت به پیشگیری و دفع به موقع علف های هرز اقدام نمود بلکه هزینه های تولید را به حداقل رساند . ضمن اینکه با حداقل مصرف سموم علف کش و برداشت محصول مرغوب از تخریب منایع کشاورزی مثل خاک ، حشرات مفید و موجودات ذره بینی خاک جلوگیری کرد . لذا نباید از مضرات وجود علف های هرز داخل گلخانه غافل ماند . با این وصف به نظر می رسد ابتدا راه های مناسب پیشگیری با علف های هرز را باید مورد توجه قرار داد . به عنوان مثال نوعی ویروس پیچیدگی انتهای برگ وجود دارد که اول روی گیاهی از خانواده اسفناج فعالیت می کند و پس از آن  به محصول گوجه فرنگی منتقل می گردد و یا آفت کنه که نخست روی بعضی از علف های هرز مثل پیچک ها رشد و نمو نموده و بعد به بوته ها حمله می کند .

اسماعیل رضایی

من در حوزه گوجه مشغول به کار هستم

این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات گوجه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید