قیمت گوجه گیلاسی بسته بندی چقدر است؟

برای خرید گوجه گیلاسی بسته بندی می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام به خرید کنید.  خرید به صورت مستقیم برای خریدار بسیار سود آور می باشد خریدار با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری می کند.

قیمت گوجه گیلاسی بسته بندی چقدر است؟

رفع مشکلات پوست چرب با گوجه گیلاسی

رفع مشکلات پوست چرب با گوجه گیلاسی گوجه گیلاسی برای رفع پوست چرب با گوجه و آکنه پوست و لک های پوستی بسیار مفید می باشد. در اینجا به معرفی ماسک صورت برای پوست های چرب می پردازیم. عبارت هستند از؛

طرز تهیه چند ماسک گوجه
برای تهیه ماسک گوجه  ۲ گوجه رسیده را برای ۵ ثانیه بجوشانید بعد آن را میکس کرده و با آب نصف لیمو مخلوط‌ کنید. بعد یک قاشق روغن گیاهی به آن اضافه کرده و یک لایه ضخیم روی پوست بمالید اما مراقبت باشید به پوست دور چشم‌ها نمالید. ماسک را باید ۱۵ دقیقه روی پوست گذاشته و بعد با آب خنک آن را بشویید و از صورت پاک کنید
2-طرز تهیه ماسک برای پوست های چرب و جوش دار
1.5 پوست کنده شده ی گوجه فرنگی
2 قاشق غذاخوری بلغور جو دو سر
2 قاشق غذاخوری ماست ساده
1 قاشق غذاخوری خیار رنده شده
تمام این مواد را در یک کاسه ریخته و به خوبی مخلوط کنید. این مخلوط را به مدت 15 دقیقه روی صورت نگه دارید. بعد با آب ولرم آبکشی کنید.

.از این ماسک گوجه فرنگی برای پوست های چرب
آب گوجه فرنگی را در نصف لیموترش که مقداری آب آن را گرفته اید بریزید و بگذارید چند دقیقه بماند. سپس آب آن را گرفته و به مدت 10 دقیقه روی پوست بگذارید سپس با آب ولرم بشویید.

این ماسک گوجه فرنگی برای پوست های چرب
دو عدد گوجه فرنگی را در آب جوش قرار دهید سپس پوست آن را گرفته اید و آن را له کنید. گوجه فرنگی را روی پوست قرار دهید. بعد از خشک شدن صورت را با آب ولرم بشویید.

ماسک ویژه گوجه فرنگی مخصوص پوستهای چرب :
یك قاشق غذاخوری عرق نعناع + نصف قاشق غذاخوری خمیر ترش خشك + ۲ عدد گوجه فرنگی + یک قاشق غذاخوری آبلیمو ی تازه
ابتدا گوجه فرنگی را با رنده ی ریز رنده کنیم تا پوست آن کاملا جدا شود، سپس عرق نعناع و خمیر ترش را به آن اضافه كرده و مواد را خوب با هم مخلوط کنید تا به صورت خمیر در آید . در پایان آبلیموی تازه را به آنها اضافه كرده و خوب به هم بزنید،  از این مخلوط یک لایه نازک روی صورت قرار  دهید و به مدت ۲۰ دقیقه صبر کنید، سپس ماسك را با پنبه برداشته و پوست را با آب سرد و خنک شستشو دهید.
یک گوجه فرنگی خام را رنده کرده و در یک قطعه پارچه کوچک نازک بریزید. این کیسه کوچک را روی پلک چشمتان قرار دهید و بعد از 15 تا 30 دقیقه اضافی آن را از زیر چشمتان پاک کنید.از این ماسک برای کم رنگ کردن خطوط زیر چشم استفاده می شود.

و این ماسک گوجه فرنگی برای رفع چین و چروک صورت
یک عدد گوجه فرنگی رسیده را آب بگیرید و به وسیله یک تکه پنبه به صورت مالیده و بعد از 15 دقیقه صورت را با آب ولرم بشویید. این کار را چند بار تکرار کنید.

ماسک گوجه فرنگی برای پوست های چرب با منافذ باز
گوجه فرنگی را حلقه حلقه کرده و روی پوست بگذارید و پس از 10 دقیقه صورت را با آب ولرم بشویید. این ماسک به تنهایی یا به همراه ماست نیز می تواند استفاده شود

عرضه گوجه گیلاسی بسته بندی شده در اصفهان

عرضه گوجه گیلاسی بسته بندی شده در اصفهان عرضه گوجه گیلاسی به صورت مستقیم صورت می گیرد. شما می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید گوجه گیلاسی کنید. خرید گوجه گیلاسی از طریق اینترنت به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار سود آور می باشد. خرید مستقیم به دلیل بدون واسطه بسیار ارزان قیمت می باشد باعث می شود خریدار با کیفیت ترین محصول را قیمتی بسیار ارزان خریداری کند. مهم ترین مزیت خرید مستقیم خرید آسان و ارزان می باشد.